שמור והגדל את הנכסים של המשפחה שלך

הפתרונות המוכחים שלנו עוזרים לך לשמר את עושרך לדורות הבאים

הפתרונות שלנו

אנו לוקחים בחשבון תרבות, אופי, מצב משפחתי וצרכים מיוחדים על מנת לספק ללקוחות שירות ללא טרחה, 360 מעלות. המטרות הפיננסיות שלך הן בראש סדר העדיפויות שלנו, כדי שלך יהיה את השקט הנפשי הדרוש לך.
3 women and 2 men sitting on green grass field during daytime

בניית עתיד איתן עבורך ועבור משפחתך

אחת הדרכים המהימנות ביותר לעזור להגן ולבנות את העושר שלך היא על ידי השקעה בנכסים באיכות גבוהה. הצוות המוביל שלנו של מומחי השקעות מעצב תוכניות פיננסיות מותאמות אישית עבור לקוחות ובני משפחותיהם.

צוות היועצים המנוסה שלנו יכול להפחית את הסיכון ל “Blind Spots” בהשקעות באופן דרמטי. אנחנו לא משאירים אבן ללא הופכים כדי למצוא את האפשרויות הטובות ביותר עבור הלקוחות שלנו. אנו נדאג לניהול היומיומי של העושר שלך כדי שתוכל להתמקד בדברים החשובים בחיים באמת.

שמירה על תיק הנכסים המשפחתי

בנית אסטרטגיה חזקה ומותאמת אישית ויצירת אלוקצייה נכונה של תיק הנכסים המשפחתי לטובת שמירה על ההון והגדלה שלו.

ייעוץ ביטוחי ופנסיוני

מתן יעוץ עבור הנכסים הפנסיונים והצרכים הביטוחיים של התא המשפחתי, על מנת שתוכל להנות ממקסימום של שקט נפשי.

יעוץ פרישה

אחד השינויים המשמעותיים ביותר בחייו של כל אדם הוא יציאה לפרישה. מעבר לשינויים בחיי היום יום, הליך הפרישה הוא הליך מורכב. אנשים רבים אינם מודעים לכך שהיציאה לפרישה עלולה לפגוע ברמת החיים שלהם וביכולת הפיננסית שלהם. לעומת זאת, כאשר מתייחסים באופן נכון לכלל ההיבטים שבהליך הפרישה, ניתן למקסם את זכויותנו, לחסוך סכומים נכבדים של כספים ולשמור על רמת החיים הרצויה, גם לאחר הפרישה.

העברה בין דורית

אחד הנושאים החשובים ביותר לשמירה על אורך חייהם של בני משפחתך הוא העברה נכונה וברורה של הנכסים מדור לדור. אנחנו מאמינים כי הדרך הנכונה לבצע את ההליך המורכב הזה הוא בליווי של Family Office איכותי יחד עם אנשי המקצוע המתאימים. כך ניתן לבנות את התוכנית הנכונה עבור משפחתך מתוך הסתכלות על כלל ההיבטים של הסוגיה.

ליווי בעת קבלת יעוץ מס

סוגיות מיסוי יכולות להיות מורכבות מאוד ובעלי השפעה רחבה על פני מספר אספקטים של ניהול ההון המשפחתי. זו הסיבה שאנו מציעים חיבור עם מיטב יועצי המס בישראל, תוך ליווי שלנו, על מנת שלקוחותינו יוכלו לקבל את ההחלטות הטובות והנכונות ביותר.

ליווי בעת קבלת יעוץ בענייני IPO

עסקים משפחתיים רבים אשר עומדים בפני תהליך הנפקה ראשונית, מוצאים את עצמם מתקשים בשאלות רבות- איך נכון לבנות את התהליך, מאילו דברים חשוב להזהר, כיצד הוא ישפיע על אלוקציית הנכסים הכללית של המשפחה ועוד שאלות מורכבות. אנחנו מציעים ללקוחותינו חיבור עם טובי היועצים בתחום, תוך ליווי צמוד של צוות המשרד לטובת הפקת המקסימום מההליך המורכב.

הזדמנויות השקעה בלתי מוגבלות

אנחנו עושים כל מאמץ על מנת לייצר פתרונות השקעה באיכות הגבוהה ביותר ולהתאים אותם לקהל הלקוחות שלנו.
צמצום סיכונים באמצעות פיזור

ביחס לעתיד, הלא נודע תמיד גדול יותר מהנודע. כאשר ההשקעות שלך מפוזרות על פני נכסים סחירים ופרטיים באיכות גבוהה, יש לך פוטנציאל להשיג תשואות גבוהות יותר לאורך זמן, תוך הפחתת הסיכון הכולל בתיק.

התייעצות עם יועצים מקצועיים

לכל אחד מאנשי המקצוע בצוות שלנו, קיים ידע ייחודי וניסיון יקר ערך. הלקוחות שלנו נהנים מהיכולת להתייעץ איתם ללא הגבלה ולקבל חוות דעת מקצועית בנוגע להצעות המגיעות לפתחם.

שיתוף פעולה עם מנהלי הנכסים המובילים בעולם

המטרה העיקרית שלנו היא לבנות עושר לטווח ארוך עבור הלקוחות שלנו ומשפחותיהם. על ידי יצירת קשרים קרובים עם מנהלי ההשקעות המובילים בישראל ובעולם, אנו יוצרים תיקי השקעות גלובליים עם מומחיות אזורית בלעדית.

ראייה רחבה וכוללת

מוצרי השקעה צריכים להבחן הן ברמת איכות המוצר והן ברמת ההתאמה שלו לפרופיל ולתיק של המשקיע. פעמים רבות שהמוצר הוא מוצר מצוין אך ההשקעה בו אינה מתאימה למשקיע ועלולה לשנות את פרופיל הסיכון שלו. הלקוחות שלנו נהנים מהיכלות שלנו לבחון כל מוצר השקעה בהתאם לתיק הנכסים הכולל של הלקוח וברמת ההתאמה שלו לאופי הלקוח.

פתרונות השקעה מותאמים אישית

אנו בונים עבורך תיק השקעות מותאם אישית באמצעות הנכסים הטובים ביותר ומקפידים לעדכן אותו באופן שוטף בהתאם לשינויים בשווקים, בסביבת ההשקעות, בצרכים האישיים שלך ובהתאם למוצרים חדשים והזדמנויות ההשקעה הקיימנות.

תיק צמיחה
תיק מאוזן
תיק שמרני
תיק דפנסיבי

ניהול הון בהתאמה אישית

צרו איתנו קשר

עזור לנו להבין את הצרכים והמטרות שלך ושל בני משפחתך על מנת שנוכל לבנות עבורך את האסטרטגיה המתאימה והנכונה ביותר עבורך.

התחילו להשתמש בשירותים שלנו

על מנת שתוכלו לשמר את המורשת שלכם, לדאוג לרמת החיים שלכם ושל משפחותיכם ולייצר הגנה וצמיחה על הנכסים שלכם.

תאמו שיחה עם אחד מהמומחים שלנו

השאירו פרטים ונתחיל לבנות יחד את המורשת שלכם

השירותים שלנו מיועדים למשפחות בעלי הון עצמי של 2.5 מיליון ₪ ומעלה.

הישארו מעודכנים

הישארו מעודכנים- הישארו מעודכנים בכל הנוגע לתובנות, מגמות שוק, חידושים חשובים בעולם ה Wealth Management, אירועים ייחודיים והזדמנויות השקעה בלעדיות.

Numbers on metal deposit boxes in a bank

מהו פיקדון בנקאי?

פיקדון בנקאי מדוע אין היגיון כלכלי ללקוחות בעלי הון להשקיע בפיקדונות בבנק בהשוואה לחלופות הקיימות בשוק ההון ובאפיקים האלטרנטיביים? תחילה, כיצד בנוי פיקדון בנקאי? פיקדון

קרא עוד »
Numbers on metal deposit boxes in a bank

מהו פיקדון בנקאי?

פיקדון בנקאי מדוע אין היגיון כלכלי ללקוחות בעלי הון להשקיע בפיקדונות בבנק בהשוואה לחלופות הקיימות בשוק ההון ובאפיקים האלטרנטיביים? תחילה, כיצד בנוי פיקדון בנקאי? פיקדון

קרא עוד »
low angle view of glass high-rise building

מדריך להשקעות אלטרנטיביות

מדריך להשקעות אלטרנטיביות בעוד שבעבר משקיעים רבים התמקדו כמעט אך ורק באפיקי השקעה סטנדרטיים של שוק ההון הסחיר ורוב ככל ההשקעות מחוץ לשוק ההון התבצעו

קרא עוד »

שאלות ותשובות

ראשית, אנחנו מתחילים בפגישת היכרות עם הלקוח, בה נקבל מידע ראשוני אודות אופי הלקוח ומשפחתו, היקף הנכסים שלו, הצרכים של התא המשפחתי וכד’. פגישה זו הינה ללא עלות וללא התחייבות. לאחר מכן, אנחנו אוספים מידע קונקרטי נוסף ומכינים ניתוח מלא עבור תיק הנכסים של המשפחה אשר כולל את התיק הפנסיוני, הביטוחי והפיננסי. בפגישה השניה אנחנו מציגים את הניתוח שערכנו בתוספת המלצות לביצוע בהיבטים השונים. לאחר מכן, אנחנו מלווים את התא המשפחתי בכל הנוגע לשינויים בשוק, בצרכים המשפחתיים וכד’ ויוזמים פעולות באופן אקטיבי ושוטף על מנת למקסם את ביצועי התיק ולשמור על הלקוחות שלנו בהחלטות השונות אשר הם מקבלות לאורך חייהן.

על מנת שנוכל לתת ערך אמיתי ללקוחות שלנו ועל מנת שנוכל לשמור על רמת השירות האישי שלנו, אנחנו עובדים עם משפחות בעלות הון של 2.5 מיליון ₪ ומעלה.
ראשית, היכולת לבחון את התמונה הפיננסית הכוללת של הלקוחות שלנו, לקחת בחשבון את כל הצדדים בתא המשפחתי ולתכנן יחד איתם לטווח הארוך. שנית, הלקוחות שלנו מתקשרים איתנו לאורך זמן, כלומר אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו באופן שוטף ואקטיבי. לבסוף, אנחנו עומלים להיות תמיד בקצה של הקדמה בעולם ה Wealth Management, מגדילים, משפרים ומחדדים את ההיצע והאיכות של השירותים והפתרונות שאנחנו מציעים. כאשר נוסיף על כך יחס אישי לכל לקוח, אנחנו מביאים את הלקוחות שלנו לתוצאות הטובות ביותר בעזרת התכנון הטוב ביותר.

תיק צמיחה

תיק צמיחה מיועד למשקיעים בעלי אורך רוח, עמידות בפני תנודתיות גבוהה יחסית בטווח הקצר וטווח השקעה ארוך. התיק מייצג אסטרטגיה אגרסיבית יחסית, אך באמצעות פיזור נכון והשקעה ביצרנים מובילים, ניתן לייצר תיק איכותי אשר צפוי לייצר צמיחה משמעותית לאורך שנים.

תיק מאוזן

תיק מאוזן מיועד עבור משקיעים בעלי יכולת נטילת סיכון בינוני- גבוה. באמצעות תכנון נכון של תיק מסוג זה ניתן לשלב בין רכיבים תנודתיים יותר אשר בטווח הארוך צפויים לייצר את הצמיחה המשמעותית ביותר אך גם רכיבים סולידיים בעלי סיכון מופחת אשר מאזנים את התנודתיות ומהווים מקורות לנזילות.

תיק שמרני

תיק שמרני מיועד עבור משקיעים אשר באופן כללי אינם חובבי סיכון אך יחד עם זאת, מעוניינים לשלב גם השקעות בעלי אופי שמרני פחות, על מנת לייצר תשואה לאורך זמן. התיק נחשב כתיק “סטנדרטי”, אך באמצעות בניה של אסטרטגיה נכונה במבנה תיק כזה, ניתן לצפות ליציבות גדולה יותר, ביצועים עודפים ויחס סיכון סיכוי מיטבי.

תיק שונאי סיכון

התיק מיועד עבור משקיעים אשר מעוניינים בשמירה על ערך התיק שלהם לאורך זמן ועל נזילות התיק ברמת סיכון נמוכה יחסית. שילוב של מוצרים ונכסים סולידיים אך בעלי יכולת לייצר תשואה יכולה להביא למיקסום של אסטרטגיה מסוג זה.

תיק צמיחה

סיכון גבוה

תשואות רווח הון יוצאות דופן המנצלות את הנקעים בשוק ברחבי העולם.

תיק הצמיחה מציע מבחר רחב של תוכניות וקרנות לצמיחת הון, לרבות מגזרי צמיחה, הון סיכון ועוד. תיק זה נועד לייצר רווחי הון מעולים בטווח הבינוני-ארוך על ידי ניצול פריקה ייחודית בשוק.

המלצות:

תיק הצמיחה מציע מבחר רחב של תוכניות וקרנות לצמיחת הון, לרבות מגזרי צמיחה, הון סיכון ועוד. תיק זה נועד לייצר רווחי הון מעולים בטווח הבינוני-ארוך על ידי ניצול פריקה ייחודית בשוק.

Growth portfolio

High Risk

Exceptional capital gains yields that take advantage of the sprains in the market around the world.

The growth portfolio offers a wide selection of capital growth programs and funds, including growth sectors, venture capital and more. This portfolio is designed to generate excellent capital gains in the medium-to-long term by utilizing unique unloading in the market.

Recommendation:

The growth portfolio offers a wide selection of capital growth programs and funds, including growth sectors, venture capital and more. This portfolio is designed to generate excellent capital gains in the medium-to-long term by utilizing unique unloading in the market.

person using black and gray laptop computer

Personal customization

YPF will tailor the services and products it offers, customized, according to customer needs.

person using black and gray laptop computer

התאמה אישית

חברת YPF תתאים את השירותים והמוצרים שהיא מציעה, בהתאמה אישית, על פי צרכי הלקוח.