Gefen Family Office
ניהול הון בהתאמה אישית

אנחנו עסוקים בשמירה וצמיחה של הנכסים שלכם לאורך דורות, כדי שאתם לא תצטרכו לעסוק בזה.

Gefen Family Office
אודותינו

אנחנו מעניקים שירותי Family Office מאז 2014 לכ 120 משפחות בעלות הון בישראל. תיקים מותאמים אישית בחלופות מגוונות כגון הון פרטי, חוב פרטי, נדל”ן ועוד.


בין אם ברצונך לשמר את המורשת שלך, לתכנן פרישה, או לגוון את ההשקעות שלך, אנחנו נבנה עבורך אסטרטגיה מותאמת אישית עם שקיפות ונוחות ברמה הגבוהה ביותר


אנחנו מפתחים ומרחיבים את הערך שאנחנו מעניקים סביב הצרכים האישיים של לקוחותינו באופן שוטף ומתמיד.
אז הצטרפו אלינו, אנו בונים עתיד משגשג.

0
משפחות בעלות הון
0 +
מליון ש״ח תחת ניהולנו
0
אנשי צוות מקצועיים
0
שנות ניסיון

שישה עקרונות ליבה אשר מרכיבים חלק מהשקפת העולם שלנו

אלו חלק מהעקרונות אשר מלווים אותנו. אנחנו מאמינים שהדבקות בהם מאפשרת את שלוות הנפש של הלקוחות שלנו, בידיעה שהנכסים שלהם מנוהלים באופן הטוב ביותר.
ליווי אקטיבי מתמשך

אנחנו מאמינים מאוד בניהול אקטיבי של תיק הנכסים. ככל שהשווקים נשארים דינמיים, הפתרונות הפיננסים הקיימים משתכללים והצרכים של הלקוחות שלנו משתנים, מעת לעת, אנחנו ממליצים על שינויים ושיפורים שניתן לעשות בתיק ההשקעות המשפחתי. זו הסיבה שאנחנו נשארים בקשר שוטף ויוזמים שינויים והמלצות חדשות בתיקי הלקוחות שלנו לאורך שנים, לעיתים אף לאורך דורות שונים.

ניהול מנקודת מבט כוללת

אנחנו רואים את כלל הנכסים, הצרכים והרצונות של הלקוחות שלנו כמקשה אחת אשר מורכבת ממספר רב מאוד של גורמים שונים. לכן, אנחנו מאמינים שרק באמצעות הסתכלות הוליסטית וכוללת על התא המשפחתי ניתן יהיה לתכנן ולהתנהל באופן הטוב ביותר.

השקעה לטווח ארוך

ההשקעה בנכס בסיס או במוצר איכותי באמת, צפויה להיות משתלמת לאורך זמן. יחד עם זאת, השקעות רבות עלולות להיות מושפעות באופנים שונים על ידי מספר רב של גורמים, בטווח הקצר. לכן אנחנו תמיד מסתכלים על התיקים וההשקעות של הלקוחות שלנו בראיה ארוכת טווח ולא מתרגשים מחלק מהתנודות קצרות הטווח אשר עלולות להופיע.

התאמה אישית

לכל אחד מהלקוחות שלנו אופי, היקף ומבנה נכסים, צרכים ורצונות שונים. זו הסיבה שאנחנו מאמינים בתכנון פיננסי אישי, אשר מורכב מאסטרטגיה ייחודית לכל לקוח ופתרונות מותאמים אישית.

פיזור

הדבר היחיד שתמיד אפשר לומר בנוגע לעתיד הוא, שהחלק שלא נודע בו, בהכרח גדול מהחלק הנודע שבו. כמו כן, הדבר החשוב ביותר עבור רוב ככל הלקוחות שלנו הוא קודם כל, שימור ההון הקיים ברשותם. לכן, אנחנו מסייעים ללקוחות שלנו לייצר פיזור נכון ואיכותי של אפיקי ההשקעה שלהם ובכך מחזקים את יציבות התיק שלהם ומגבירים את רמת הדפנסיביות שבו.

להיות תמיד בחוד החנית

עולם ה Wealth Management מתחדש ומשתנה כל הזמן. הזדמנויות ומוצרים חדשים נולדים בכל עת. אנחנו מאמינים כי על מנת לספק את השירות המקצועי ביותר ועל מנת לתת ללקוחותינו את המענה הדרוש, אנחנו צריכים לדאוג תמיד להיות מהמובילים בתחום, גם אם הדבר דורש מאיתנו לצאת מאזור הנוחות שלנו, לבחון ולנסות דברים חדשים.

ההון האנושי

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את הצוות המקצועי, המסור והמנוסה שלנו אשר מרכיב את ההון האנושי של החברה:
Team - 13

טל:  058-4098148
מייל: yosi@gefen-fo.com

קרא עוד
יוסי פיצחדזה
יו"ר ומייסד
Team - 11

טל: 052-8283724
מייל: sivan@gefen-fo.com

 

קרא עוד
סיוון צ'רניה
מנהלת תפעול
erasebg

טל: 052-4413248
מייל: Miryam@gefen-fo.com

 

קרא עוד
מרים מדמון
אחראית תפעול
WhatsApp_Image_2023-08-09_at_12_37_09-transformed

נייד: 050-6406983

מייל: Sharon@gefen-fo.com

קרא עוד
שרון ורבר
מנכ"ל
erasebg

טל: 054-2905774

מייל: Ifat@gefen-fo.com

קרא עוד
יפעת תורג'מן
מתכננת פיננסית
Michal1

טל: 04-6651254
מייל: michal@gefen-fo

קרא עוד
מיכל כהן
שירותי תפעול מקצועיים
Team - 16

טל: 04-6651254

קרא עוד
אורן אופיר
מנהל תיקי לקוחות
Team - 10

טל: 04-6651254
מייל: shoval@gefen-fo.com

קרא עוד
שובל אהרונוב
מנהל קשרי משקיעים
Team - 15

טל: 04-6651254
מייל: reuven@gefen-fo.com

קרא עוד
ראובן פיצחדזה
Back Office

צרו קשר

במידה והנכם מעוניינים בשמירה וצמיחה של תיק הנכסים המשפחתי שלכם ובמשרד מקצועי ואישי, השאירו פרטים ואנו ניצור קשר בהקדם.
השירות ניתן לבעלי הון עצמי של 2.5 מיליון ₪ ומעלה.

שאלות ותשובות

ראשית, אנחנו מתחילים בפגישת היכרות עם הלקוח, בה נקבל מידע ראשוני אודות אופי הלקוח ומשפחתו, היקף הנכסים שלו, הצרכים של התא המשפחתי וכד’. פגישה זו הינה ללא עלות וללא התחייבות. לאחר מכן, אנחנו אוספים מידע קונקרטי נוסף ומכינים ניתוח מלא עבור תיק הנכסים של המשפחה אשר כולל את התיק הפנסיוני, הביטוחי והפיננסי. בפגישה השניה אנחנו מציגים את הניתוח שערכנו בתוספת המלצות לביצוע בהיבטים השונים. לאחר מכן, אנחנו מלווים את התא המשפחתי בכל הנוגע לשינויים בשוק, בצרכים המשפחתיים וכד’ ויוזמים פעולות באופן אקטיבי ושוטף על מנת למקסם את ביצועי התיק ולשמור על הלקוחות שלנו בהחלטות השונות אשר הם מקבלות לאורך חייהן.

על מנת שנוכל לתת ערך אמיתי ללקוחות שלנו ועל מנת שנוכל לשמור על רמת השירות האישי שלנו, אנחנו עובדים עם משפחות בעלות הון של 2.5 מיליון ₪ ומעלה.
ראשית, היכולת לבחון את התמונה הפיננסית הכוללת של הלקוחות שלנו, לקחת בחשבון את כל הצדדים בתא המשפחתי ולתכנן יחד איתם לטווח הארוך. שנית, הלקוחות שלנו מתקשרים איתנו לאורך זמן, כלומר אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו באופן שוטף ואקטיבי. לבסוף, אנחנו עומלים להיות תמיד בקצה של הקדמה בעולם ה Wealth Management, מגדילים, משפרים ומחדדים את ההיצע והאיכות של השירותים והפתרונות שאנחנו מציעים. כאשר נוסיף על כך יחס אישי לכל לקוח, אנחנו מביאים את הלקוחות שלנו לתוצאות הטובות ביותר בעזרת התכנון הטוב ביותר.

יוסי פיצחדזה

מנכ"ל

אני המנכ"ל והמייסד של Gefen family Office - משרד בוטיק המשרת כ-120 משפחות כלקוחותינו. המומחיות שלנו היא יעוץ וסיוע ללקוחותינו בכלל ההיבטים הפיננסים שלהם על מנת לסייע להם לשמר ולהגדיל את ההון שלהם ולממש את מטרות החיים שלהם.

התחלתי את דרכי לפני כ 17 שנה כמנהל השקעות בבנק מזרחי טפחות, אבל בתפקיד הזה הרגשתי שאין לי את התמונה המלאה של צרכי הלקוחות שלי והיכולת שלי לסייע להם מוגבלת מאוד. לאחר שיקולים רבים, החלטתי לפעול כסוכן פנסיוני, בתקווה שהתפקיד החדש יאפשר לי ליצור פתרונות טובים יותר עבור הלקוחות שלי. לצערי, זה לא היה מספיק טוב בשבילי.

בסופו של דבר, הייתי צריך לקבל את ההחלטה החשובה בקריירה שלי. לצאת לדרך עצמאית ולפתוח Family Office משלי, עם מטרה אחת גדולה, לעזור ללקוחות שלי מתוך ראיה של כלל הצריכם והאמצעים שלהם. בקפיצה 8 שנים קדימהGefen Family Office, מנהלת כ 900 מיליון ש"ח. בנוסף, לצד צוות מוכשר, הצלחנו ליצור פלטפורמת השקעה אלטרנטיבית ייחודית- YPF Capital. במהלך המסע שלי רכשתי כמה הרגלים, אני טבעוני כבר כמה שנים, חובב ספורט ומסור מאוד לאורח חיים בריא.

סיוון צ'רניה

מנהלת תפעול

סיוון מנהלת את מערך התפעול וה back Office של המשרד ובנוסף, מעניקה שירות מקצועי ושוטף לכלל קהל הלקוחות שלנו. לסיוון 17 שנות ניסיון במספר חברות מהגדולות בתחום הפיננסים ומחזיקה בתואר B.A ממכללת ויצו, חיפה.

מרים מדמון

אחראית תפעול

שרון ורבר

מנכ"ל

שרון בעל הכשרה של עו"ד ותואר שני במנהל עסקים, ניסיון של מעל 12 שנה בניהול והובלת תהליכים בשוק ההון, בין ביתר ביצע מספר תפקידים בכירים בבית ההשקעות פסגות.

יפעת תורג'מן

מתכננת פיננסית

מיכל כהן

אחראית תפעול

במסגרת תפקידה, מיכל מעניקה שירותי תפעול מקוצעיים ו Back Office לכלל לקוחות המשרד.

אורן אופיר

מנהל תיקי לקוחות

לאורן ניסיון של כ 8 שנים בתחום שוק ההון וה Brokerage. אורן אחראי על ניהול תיקי הלקוחות של המשרד ובנוסף מתן פתרונות ושירותי תפעול לקהל הלקוחות של המשרד. לאורן B.A תואר ראשון במנהל עסקים והוא צפוי לסיים בקרוב תהליך הסמכה כמתכנן פיננסי CFP ואת מבחני ההסמכה לקבלת רישיון פנסיוני מטעם רשות שוק ההון והביטוח.

שובל אהרונוב

מנהל קשרי משקיעים

שובל בעל ניסיון של כשנתיים בתחום של ניהול הון והשקעות אלטרנטיביות. במסגרת תפקידו, שובל אחראי על מתן מענה מקצועי ושירות שוטף ללקוחות המשרד. שובל סטודנט לתואר שני במנהל עסקים.

ראובן פיצחדזה

Back Office

במסגרת תפקידו ראובן ממונה על סיוע למערך ה Back Office של המשרד.

תיק צמיחה

סיכון גבוה

תשואות רווח הון יוצאות דופן המנצלות את הנקעים בשוק ברחבי העולם.

תיק הצמיחה מציע מבחר רחב של תוכניות וקרנות לצמיחת הון, לרבות מגזרי צמיחה, הון סיכון ועוד. תיק זה נועד לייצר רווחי הון מעולים בטווח הבינוני-ארוך על ידי ניצול פריקה ייחודית בשוק.

המלצות:

תיק הצמיחה מציע מבחר רחב של תוכניות וקרנות לצמיחת הון, לרבות מגזרי צמיחה, הון סיכון ועוד. תיק זה נועד לייצר רווחי הון מעולים בטווח הבינוני-ארוך על ידי ניצול פריקה ייחודית בשוק.

Growth portfolio

High Risk

Exceptional capital gains yields that take advantage of the sprains in the market around the world.

The growth portfolio offers a wide selection of capital growth programs and funds, including growth sectors, venture capital and more. This portfolio is designed to generate excellent capital gains in the medium-to-long term by utilizing unique unloading in the market.

Recommendation:

The growth portfolio offers a wide selection of capital growth programs and funds, including growth sectors, venture capital and more. This portfolio is designed to generate excellent capital gains in the medium-to-long term by utilizing unique unloading in the market.

person using black and gray laptop computer

Personal customization

YPF will tailor the services and products it offers, customized, according to customer needs.

person using black and gray laptop computer

התאמה אישית

חברת YPF תתאים את השירותים והמוצרים שהיא מציעה, בהתאמה אישית, על פי צרכי הלקוח.